Originální dárek v podobě osobní karikatury

Máte přítele, rodinu či známého, kterého byste chtěli obdarovat něčím originálním, něčím, co jej zajisté potěší? Nemáte-li jiný nápad, originálním řešením je nechat objednat karikaturu oslavence. Je více než jisté, že obdarovaný bude nejen nadšený z jedinečného dárku, ale navíc jej pobavíte.

Karikatura jako dárek

Nechte si vytvořit karikaturu obličeje a výborný dárek je na světě. Tyto dárky jistě zaujmou a pobaví nejen oslavence, ale všechny účastníky párty. Nejedná se totiž o otřelé a již nudné dárky, které si doma postavíte na polici a už si na ně ani nevzpomenete. Karikatura je originálním nápadem pro dárky, které navíc zůstanou jako vzpomínka nádherné oslavy.

Máte-li mezi svými přáteli či rodinou osoby, kteří se rádi zasmějí a nevadí jim dělat si srandu ze sebe samého, je dárek v podobě karikatury ideálním řešením. Darujte jim jejich vlastní karikaturu a sledujte jejich nadšení.
Karikatury jsou vhodné pro všechny. Tímto jedinečným dárkem můžete obdarovat rodiče s dětmi, novomanželé, spolupracovníky, oslavencům různých výročí, babičkám, dědům, kamarádům a mnohým dalším, o kterým víte, že jim tento typ dárku udělá radost.

Karikatury se v poslední době staly oblíbeným dárkem. Jsme tým zkušených karikaturistů, kteří zhotoví věrný obraz kreslené osoby. Karikaturu vytvoříme na zakázku podle vašeho přání. Nakreslíme vám jak karikaturu, tak také portrét na zakázku podle zaslané fotografie.

Ptáte se, jak na to? Jak se dostat k tomuto originálnímu dárku – karikatuře?

Jednoduše! Zašlete nám emailem fotografii osoby, kterou si přejete zvěčnit. Dále nám sdělte krátké a zajímavé informace o kresleném, které vystihují jeho osobnost (jeho zájmy, zvláštnosti, hobby, profesi,…). Vyberte si našeho karikaturistu, od kterého si přejete dárek zhotovit a nezapomeňte nám zaslat vaši adresu včetně telefonního kontaktu.

Objednávat dárky – karikatury můžete také prostřednictvím našeho objednacího formuláře nebo nám jednoduše pošlete mail s vašimi dotazy.

Má-li váš obdarovaný skutečně smysl pro humor a rád dostává originální dárky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro vás zhotovíme tento neobyčejný dárek – karikaturu, který bude také vypovídat o vašem vztahu k obdarovanému.
Karikatury jsou dárkem, které často předčí drahé i honosné dárky díky své netradičnosti a originalitě. Buďte jedním z těch, kteří své blízké osobě věnují karikaturu.

Buďte těmi, jejichž dárky nejsou odloženy stranou, ale naopak, ceněny. Klienti, kteří tuto službu využili, se často vrací, protože karikatura jako dárek měla úspěch. Někteří se vrací několikrát, protože zjistili, že stačí o dotyčném něco vědět, popsat jeho hobby a dodat kvalitní fotografii pro to, aby získali poměrně levně dárek jehož cena se posuzuje z jiného úhlu, než je cena pořizovací. 

karikatura Arnolda
HLÁŠKY
Veselost je druhem odvahy. Hemingway
Partnerské weby

Přidejte si nás na
FACEBOOKU Karikatury na Facebooku


Garážová vrata | Matrace | Centrální vysavače | Kancelářský nábytek Arform | Články