Karikaturisté


karikatury na zakazku HARUT
HARUT

Je výtvarník s nevysychajícím proudem vtipu a tak je ke karikaturám přímo předurčen. Svým skvělým stylem dokáže perfektně zkarikovat a při tom zachovat i podobu dotyčného, takže už jen karikatura samotné hlavy působí vtipně a je výtvarně čistá. Dovede samozřejmě přidat i zkarikované tělíčko včetně hobby, či profese dotyčného a zahrne i jeho záliby. Výsledek je tak působivý, že rozesměje každého.   

Pokračovat na stránku karikaturisty
karikatury celebrit HARUTkarikatury celebrit HARUT
karikatury na zakazku PETR
PETR

PETR DOČASNĚ MIMO PROVOZ - NEDOSTUPNÝ. Karikaturista s osobitým humorem i stylem kresby. Karikatury na zakázku, kreslené jeho rukou, baví lidi už 12 let. I na firemních akcích bývá zdrojem zábavy hostů. Petr umí karikovat a nevzdálit se příliš od podoby modelu. Chvála klientů o této jeho schopnosti svědčí. On sám nebere život vážně a tak je veselá tužka v jeho ruce zároveň symbolem jeho lehkomyslnosti.    


Pokračovat na stránku karikaturisty
karikatury celebrit PETRkarikatury celebrit PETR
karikatury na zakazku TUAN
TUAN

 Tuanova výhoda spočívá v umění lehké skici, kde "neutahá" námět přílišným vypipláváním. Kresba tak neztratí svou živost, ale naopak, zůstává svěží. Když kreslí, vypadá to, že zachytit a zdůraznit hlavní rysy modelu je vlastně snadné, ale právě rychlá, jednoduchá a výstižná kresba je ta z nejtěžších, neboť vyžaduje jistou ruku a tu Tuan má. Dárky ve formě karikatur z jeho tužky přivádějí lidi z celého světa k smíchu už více, než 25 let. JAK NA TO?


Pokračovat na stránku karikaturisty
karikatury celebrit TUANkarikatury celebrit TUAN
karikatury na zakazku PETRA
PETRA

Petra teď přijímá objednávky. Petra je spontání výtvarnice, kreslící srdcem a uvolněnou rukou, co nemá ráda vnucovaná pouta vybroušených stylů. Cit je na prvním místě a určuje i směr, kterým se malířka ubírá. Jistými tahy vystihne kreslený objekt a intuitivním přítlakem na kreslící médium získá, světla i stíny skvělou zkratkou. Její dokonalost se rodila navzdory okolí, které si žádalo utahanou líbivost a ve své víře v estetiku se Petře podařilo dosáhnout vlastního,výtvarně čistého, výrazu. Vyniká především v portrétní tvorbě, kde patří k nejlepším. Portrét jako neobvyklý dárek potěší!  JAK ZÍSKAT PORTRÉT! 


Pokračovat na stránku karikaturisty
karikatury portrety PETRAkarikatury portrety PETRA
karikatury na zakazku VADIM
VADIM

Přijímá zakázky. Vadim brilantně používá všechny výtvarné prostředky ke ztvárnění snad čehokoliv. Smysl pro detail neubírá nic celku a dokonalé prokreslení je prací školeného a zkušeného profesionála. Má cit pro tvary i barvy a v akvarelu kraluje. Jeho práce nesou znak perfekcionalismu a při tom nejsou bez citu. Zdá se, že do nich umí vložit vše. ZÍSKAT KRESBU!

 

Pokračovat na stránku karikaturisty
karikatury celebrit VADIMkarikatury celebrit VADIM
karikatury na zakazku STANISLAVA
STANISLAVA

STÁŇA je profesionál. Umí v portrétech zachytit všechny esence vnímání modelu, ať už jde o člověka, či domácího mazlíčka. A tak i  portréty zvířat mají výraz a duši. Její portréty dovedou až neuvěřitelně snadno vtáhnout diváka do svého vlastního světa.  O jejím umu a mistrovství přesvědčivě vypovídají nadšené reference od spokojených klientů. 

Pokračovat na stránku karikaturisty
karikatury celebrit STANISLAVAkarikatury celebrit STANISLAVA
karikatury na zakazku IVAN
IVAN

IVAN DOČASNĚ NEPŘIJÍMÁ OBJEDNÁVKY.Ivan má na výtvarném poli rozum i emoce v rovnováze a od toho se odvíjí i způsob jeho tvorby. Karikatury jsou precizně dotaženy do konce výtvarně i technikou s poctivě provedenými jemnostmi a detaily. Jeho mistrovství posuďte sami. Karikatury z jeho dílny jsou profesionální a stávají se tak nejen častými dárky, ale jako ilustrace je využívají i noviny a časopisy. JAK NA TO!

 

Pokračovat na stránku karikaturisty
karikatury celebrit IVANkarikatury celebrit IVAN
karikatury na zakazku MILAN
MILAN

Zakázky momentálně nepřijímá! Milanovo zvýraznění charakterických prvků obličeje je vtipné a smích se při předávání dárku-karikatury často stává neovladatelným. Nenechte si ujít možnost obdarovat někoho takovou legrací! Fakt to stojí za to a pobaví se všichni. Karikatury na zakázku podle fotografie poslané e-mailem patří mezi úspěšné a oblíbené dárky. Účinek karikatury jako dárku Vás překvapí.  JAK NA TO!

Pokračovat na stránku karikaturisty
karikatury celebrit MILANkarikatury celebrit MILAN
karikatura Arnolda
HLÁŠKY
Dovede-li se člověk zasmát sám sobě, nevyjde ze smíchu celý život. Seneca
Partnerské weby

  Přidejte si nás na
  FACEBOOKU Karikatury na Facebooku


  500 Internal Server Error

  Internal Server Error

  The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

  Please contact the server administrator at [no address given] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

  More information about this error may be available in the server error log.

  Články