Nabízíme dárky vhodné pro každou příležitost - KARIKATURY NA ZAKÁZKU PODLE FOTKY

Každý den lidé shání dárky, ale málokterý je tak osobní, jako karikatura. Smyslem karikatury je satirické zobrazení určité osobnosti tak, že její typické rysy přeženeme a tím zdůrazníme, avšak podoba zůstane zachována. Co se na první pohled zdá skoro nemožné, dokazuje mnoho mistrů karikatury. Do kresby lze vložit hobby i profesi dotyčného a takový dárek nemůže zůstat bez odezvy zvláště, když je jako hobby uveden sex, nebo ženy, nebo pivko, rychlá auta, jídlo apod. Erotika, jelikož je věčným tématem, se může v karikatuře projevit i zdůrazněním příslušných proporcí postavy. Nebojte se, jde především o legraci a dárky tohoto typu v mnoha podobách a variacích mají vždy úspěch. V karikatuře se u dárce projeví znalost obdarovaného a tím její nesporná hodnota stoupá na žebříčku dárků na nejvyšší příčky.  Karikatura není portrét s přesnou podobou, ale poněkud směšný náhled na karikovaného, závislý na stylu i vidění autora. Počítejte s tím při jeho výběru. Vámi objednaná karikatura přijde poštou na dobírku do 10-ti pracovních dnů v pevné tubě.

Karikaturista také přijede kreslit karikatury hostům vaší společenské akce, jako je svatba, narozeniny, firemní večírek, prezentace firmy apod.  

Portrét je z jiné kapsy. U portrétu je okruh příjemců takového dárku trochu menší, protože jde o věc vážnější, ale neméně hodnotnou. Portrétem vnoučat například vhodně obdarujete jejich prarodiče, ale i svůj portrét jako dárek rodičům je určitě dobrý nápad, který udělá radost, jež bude trvat. Sami najdete zcela jistě i další možnosti. Máme zde skvělé portrétisty, kteří nezklamou a přínos v radosti, kterou vám zajistí je za víc, než přijatelnou cenu. Dodání je stejné jako u karikatur, na dobírku poštou.  

karikatura Arnolda
HLÁŠKY
Směj se a celý svět se směje s tebou, plač a pláčeš sám.
Partnerské weby

  Přidejte si nás na
  FACEBOOKU Karikatury na Facebooku


  500 Internal Server Error

  Internal Server Error

  The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

  Please contact the server administrator at [no address given] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

  More information about this error may be available in the server error log.

  Články