PROČ JAKO DÁREK KARIKATURU?

 

       Důvodů, proč zvolit za dárek karikaturu, je hned několik. Hledáte-li neobvyklý dárek za přijatelnou cenu, jsou tady karikatury. Tyto kresby samozřejmě patří mezi dárky vtipné. Dárek tohoto typu si může dovolit člověk s běžným i nižším příjmem a při tom karikaturou, jako dárkem, by byl potěšen i Bill Gates, tedy člověk, kterého je těžké dobře obdarovat. Karikatury jsou vhodné na svatební oznámení i jako svatební dárky. Také je používají kolegové pro spolupracovníky, kteří je z nějakého důvodu opouští. Hodí se jako dárky k narozeninám, dárky k svátku i k životnímu jubileu a vždy mají úspěch u všech zúčastněných, protože smích je elixírem života.

        Dárky - karikatury od profesionálních kreslířů mají i svou výtvarnou hodnotu, danou nesporným talentem jejich tvůrců. Hlavními prvky talentu jsou totiž fantazie a cit, což karikaturisté, uvedení na této webové stránce, rozhodně nepostrádají. Dobrý karikaturista dá do kresby kousek ze svého nitra a proto jsou kresby našich karikaturistů tak působivé narozdíl od těch prázdných, kterých je na netu fůra a proto vybírejte dobře, když má mít dárek úspěch. Nechte k sobě promluvit ukázky každého autora a náhle s překvapením zjistíte, že kresby některých autorů žijí, zatímco od jiných nikoliv. Pak už bude váš výběr snadný a nebude se nutně řídit cenou.

        Zvlášť ceněným důvodem, proč použít karikaturu, jako dárek, je zjevná znalost karikovaného tím, kdo kresbu objednává. Je to on kdo,  zadává kreslíři informace o dotyčném, jeho zájmech, zálibách, profesi atd. Karikatura svou vtipnou nadsázkou bude pak dlouhá léta v rámu na stěně veselou připomínkou přátelství mezi obdarovaným a dárcem. Tím, že vybíráte vhodné fotky - musí být ostré a typické - a doplníte objednávku popisem děje karikatury, stáváte se   spolutvůrcem karikatury.

         Dárky tohoto druhu přináší smích, uvolnění i dobrou náladu a určitě jsou drobným příspěvkem k upevnění vztahů mezi kamarády i partnery.

 

karikatura Arnolda
HLÁŠKY
Skutečným smyslem života jsou drobné radosti....
Partnerské weby

  Přidejte si nás na
  FACEBOOKU Karikatury na Facebooku


  500 Internal Server Error

  Internal Server Error

  The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

  Please contact the server administrator at [no address given] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

  More information about this error may be available in the server error log.

  Články