PROČ JAKO DÁREK KARIKATURU?

 

       Důvodů, proč zvolit za dárek karikaturu, je hned několik. Hledáte-li neobvyklý dárek za přijatelnou cenu, jsou tady karikatury. Tyto kresby samozřejmě patří mezi dárky vtipné. Dárek tohoto typu si může dovolit člověk s běžným i nižším příjmem a při tom karikaturou, jako dárkem, by byl potěšen i Bill Gates, tedy člověk, kterého je těžké dobře obdarovat. Karikatury jsou vhodné na svatební oznámení i jako svatební dárky. Také je používají kolegové pro spolupracovníky, kteří je z nějakého důvodu opouští. Hodí se jako dárky k narozeninám, dárky k svátku i k životnímu jubileu a vždy mají úspěch u všech zúčastněných, protože smích je elixírem života.

        Dárky - karikatury od profesionálních kreslířů mají i svou výtvarnou hodnotu, danou nesporným talentem jejich tvůrců. Hlavními prvky talentu jsou totiž fantazie a cit, což karikaturisté, uvedení na této webové stránce, rozhodně nepostrádají. Dobrý karikaturista dá do kresby kousek ze svého nitra a proto jsou kresby našich karikaturistů tak působivé narozdíl od těch prázdných, kterých je na netu fůra a proto vybírejte dobře, když má mít dárek úspěch. Nechte k sobě promluvit ukázky každého autora a náhle s překvapením zjistíte, že kresby některých autorů žijí, zatímco od jiných nikoliv. Pak už bude váš výběr snadný a nebude se nutně řídit cenou.

        Zvlášť ceněným důvodem, proč použít karikaturu, jako dárek, je zjevná znalost karikovaného tím, kdo kresbu objednává. Je to on kdo,  zadává kreslíři informace o dotyčném, jeho zájmech, zálibách, profesi atd. Karikatura svou vtipnou nadsázkou bude pak dlouhá léta v rámu na stěně veselou připomínkou přátelství mezi obdarovaným a dárcem. Tím, že vybíráte vhodné fotky - musí být ostré a typické - a doplníte objednávku popisem děje karikatury, stáváte se   spolutvůrcem karikatury.

         Dárky tohoto druhu přináší smích, uvolnění i dobrou náladu a určitě jsou drobným příspěvkem k upevnění vztahů mezi kamarády i partnery.

 

karikatura Arnolda
HLÁŠKY
Lidstvo má jen jedinou opravdu učinnou zbraň - je jí smích. Twain
Partnerské weby

Přidejte si nás na
FACEBOOKU Karikatury na Facebooku


Články