SVATBA A KARIKATURY

   Svatba je obvykle událost plná radosti a smíchu. Svatební šaty, svatební hostina, svatební dary, to je jen zlomek starostí se svatbou. Proto nabízíme karikaturistu na svatby, kde kreslí hosty i nevěstu s ženichem a obležen je většinou dětmi, pro něž bývá ostatní svatební dění jen velkou nudou.  Dospělí jsou tak osvobozeni od teroru potomků a mohou se nerušeně bavit, zatímco jsou jejich ratolesti karikovány. Lidé si naše karikatury rámují a věší na zeď, aby je viděly jejich návštěvy, které se často zajímají o to, kde a jak kresba vznikla. Občas je to inspiruje k využití našich služeb. I Karikatura novomanželů jako dárek mívá obrovský úspěch, protože je skutečným překvapením a zábavou zároveň a tak je i tato služba v naší nabídce. Stačí jen poslat mailem v objednávce kvalitní fotky budoucích novomanželů a svatební dar máte s krku. Nebo:  

Karikaturistu můžete najmout na svatbu, jako svatební dar a překvapení (1.600/h).

Svatební oznámení lze řešit neobvyklým způsobem - karikaturou - a pobavit tak přátele i známé ještě před samotnou svatbou, na níž se díky tomu mohou víc těšit. 

Novomanželé dostávají od gratulantů dárky a pak je hostí. Hosté si však kromě kocoviny mohou také odnést nečekaný originální dárek, svou vlastní karikaturu. Sedět modelem pro karikaturu není jen tak a každý z karikovaných to pocítí na vlastní kůži. Ten, kdo je právě kreslený se může jen domnívat, co vzniká pod rukou karikaturisty podle úsměvů i smíchu přihlížejících, kteří mnohdy i přispějí svou trochou do mlýna a něco o modelu napoví kreslíři. Svatebčan si tak užije svou karikaturu, ještě dříve, než ji uvidí, následuje šok a smích při shlédnutí a pak se nad ní ještě mnohokrát pousměje, když ji ukáže svým přátelům doma. Karikatura jim bude svatbu připomínat vždy, když na ni pohlédnou i proto, že sedět modelem je zvláštní nevšední zážitek.  

Svatbykarikatury jsou dobré spojení se zárukou smíchu a karikaturista je vždy žádanou atrakcí, zvláště když, jak se stává, ostatní zábava začíná váznout. Karikatury hostů jsou tak jistotou pokračující zábavy a spokojenosti na všech stranách.

Pozvání karikaturisty na svatbu, aby kreslil svatebčany je vždy přítomnými hodnoceno, jako skvělý nápad! 

karikatura Arnolda
HLÁŠKY
Lidstvo má jen jedinou opravdu učinnou zbraň - je jí smích. Twain
Partnerské weby

Přidejte si nás na
FACEBOOKU Karikatury na Facebooku


Články