SVATBA A KARIKATURY

   Svatba je obvykle událost plná radosti a smíchu. Svatební šaty, svatební hostina, svatební dary, to je jen zlomek starostí se svatbou. Proto nabízíme karikaturistu na svatby, kde kreslí hosty i nevěstu s ženichem a obležen je většinou dětmi, pro něž bývá ostatní svatební dění jen velkou nudou.  Dospělí jsou tak osvobozeni od teroru potomků a mohou se nerušeně bavit, zatímco jsou jejich ratolesti karikovány. Lidé si naše karikatury rámují a věší na zeď, aby je viděly jejich návštěvy, které se často zajímají o to, kde a jak kresba vznikla. Občas je to inspiruje k využití našich služeb. I Karikatura novomanželů jako dárek mívá obrovský úspěch, protože je skutečným překvapením a zábavou zároveň a tak je i tato služba v naší nabídce. Stačí jen poslat mailem v objednávce kvalitní fotky budoucích novomanželů a svatební dar máte s krku. Nebo:  

Karikaturistu můžete najmout na svatbu, jako svatební dar a překvapení (1.600/h).

Svatební oznámení lze řešit neobvyklým způsobem - karikaturou - a pobavit tak přátele i známé ještě před samotnou svatbou, na níž se díky tomu mohou víc těšit. 

Novomanželé dostávají od gratulantů dárky a pak je hostí. Hosté si však kromě kocoviny mohou také odnést nečekaný originální dárek, svou vlastní karikaturu. Sedět modelem pro karikaturu není jen tak a každý z karikovaných to pocítí na vlastní kůži. Ten, kdo je právě kreslený se může jen domnívat, co vzniká pod rukou karikaturisty podle úsměvů i smíchu přihlížejících, kteří mnohdy i přispějí svou trochou do mlýna a něco o modelu napoví kreslíři. Svatebčan si tak užije svou karikaturu, ještě dříve, než ji uvidí, následuje šok a smích při shlédnutí a pak se nad ní ještě mnohokrát pousměje, když ji ukáže svým přátelům doma. Karikatura jim bude svatbu připomínat vždy, když na ni pohlédnou i proto, že sedět modelem je zvláštní nevšední zážitek.  

Svatbykarikatury jsou dobré spojení se zárukou smíchu a karikaturista je vždy žádanou atrakcí, zvláště když, jak se stává, ostatní zábava začíná váznout. Karikatury hostů jsou tak jistotou pokračující zábavy a spokojenosti na všech stranách.

Pozvání karikaturisty na svatbu, aby kreslil svatebčany je vždy přítomnými hodnoceno, jako skvělý nápad! 

karikatura Arnolda
HLÁŠKY
Skutečným smyslem života jsou drobné radosti....
Partnerské weby

Přidejte si nás na
FACEBOOKU Karikatury na Facebooku


Články