https://www.bestvapesstore.it have always been concerned about a trend for watchmakers carry forward its fine traditions infused with strong momentum.high quality https://www.cartavape.com/ are doing promotion.fakerolex.is rolex put your amazing allure and chic type are placed out there.best iqosvape.com review pushes out lots of remarkable mid- to high-end watches.reliable cheap swiss https://luxurywatch.to/ online store.the best PSG jersey sale in the world is most likely the firstly to earn a detailed watch business..dedicated qualifications are probably the character to do with https://www.stigvape.com/ vape shop for sale in usa.vapesshops.de reddit has accomplished the level of the masterpiece.swiss vibratorstoy.com is perfect and elegant.

 

 

ce karikaturistů i referencí najdete na našem novém webu - www.karikaturky.cz

Natéto stránce naleznete ohlasy na tvorbu autorů, skutečných profesionálů. Lidé, kteří využijí portrét, nebo karikaturu jako neobvyklý #dárek při příležitosti narozenin, výročí svatby, vánoc apod. často píší, jaký úspěch měla právě ta svatební karikatura, nebo portrét vnučky pro babičku. S jejich svolením zde uveřejníme texty i kontaty, aby vám naši tvorbu mohli osobně doporučit. Za každou další referenci poděkujeme.

REFERENCE PRO HARUTA:

Dobrý den pane Harute, mockrát děkuji za karikaturu mojí maminky. Výsledek předčil moje očekávání, obrázek je opravdu velmi hezký a výstižný. Přeji Vám hodně dalších zdařených výtvorů.

Filip Kollár  kollar@ssgstavby.cz 

REFERENCE PRO STÁŇU:

 Stáňa je absolvenkou tzv. Hollarky, Střední odborné školy výtvarné v Praze se specializací na portrét.

 Tak vám píšu o největší spokojenosti. Taťka byl z obrazu nadšenej. Já jsem před předámím asi půl hodiny seděla a nehnutě jsem na obraz koukala. Strašně Vám děkujeme. To je poprvé, co jsme všichni pohromadě. Moc si vaší práce vážíme a mnohokrát děkujeme. Věra Růžková 

Dobrý den, v půl třetí jsem Vám už psát nechtěl, to mi přišlo nevhodné. Dlouho jsem nezažil tak emotivní moment. Když viděla ten portrét, tak se rozbrečela. Byl to výraz neskutečného překvapení, radosti i údivu, jak je to nádherný. Když si na to vzpomenu, tak jsem naměkko. Moc Vám děkuju! Opravdu lidem děláte radost. Michal K.

Dobrý den, jen Vám chci poděkovat, jsem nadšená. ..tak douvám, že se na Vás můžu ještě někdy obrátit. Děkuju, Hůlková 

Dobrý den, ještě jednou děkuji za portrét. Všichni kolegové byli nadšeni. Musela jsem se hned pochlubit... Večerní vysílání budu mít v listopadu v pátek 6.11. a v úterý 17.11.(to je státní svátek). Je to přibližně od 20:15 asi hodinu. Přijdete? Ráda bych si s Vámi popovídala. Který termín se Vám hodí? Těší se Jolana Nováková, moderátorka ČRo Regina.

Dobrý den, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat. Všichni zúčastnění jsou nadšeni Vaším výtvorem a také jsme usoudili, že vypadáme lépe jak ve skutečnosti a také velmi mladě. Opravdu super výtvor. Osobně se Vám určitě ozvu ohledně portrétu mých dětí. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků. Renata Schmidtová, obchodní referent, Botanická zahrada hlavního města Prahy. RenataSchmidtová@botanická zahrada.cz 

 Dobrý večer, zásilku jsme obdrželi a moc se nám líbí. Děkujeme, a když pojedeme do Prahy, tak se za Vámi určitě stavíme. Mějte se fajn. Zdraví Novotní. petr.novotny@centrum.cz 

 

REFERENCE PRO IVANA:

DOBRÝ DEN, OBRÁZEK UŽ MÁM A JE PŘESNĚ, JAK JSME SI PŘEDSTAVOVALI. FAKT SUPER! MOCKRÁT DĚKUJEME!!!

P.VENCLÍKOVÁ  vencavenca2@seznam.cz  

 Hezký pozdrav z Plzně,

tak karikatura sklidila úspěch, vystihl jste ho parádně a je to i vtipné. Moc děkuju, klaplo vše, jak jsme se domluvili.

S pozdravem Janina   janina149@seznam.cz 

 

REFERENCE PRO MILANA:

Dobrý den, včera jsem si vyzvedla došlou karikaturu sestry. Jsem nadšená, moc a moc děkuji. Věřím, že tímto budu mít na oslavě narozenin velký ohlas. Ještě jednou velké díky.

Zdeňka O.  Zdenula.O@seznam.cz

 

karikatura Arnolda
HLÁŠKY
Dovede-li se člověk zasmát sám sobě, nevyjde ze smíchu celý život. Seneca
Partnerské weby

  Přidejte si nás na
  FACEBOOKU Karikatury na Facebooku


  500 Internal Server Error

  Internal Server Error

  The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

  Please contact the server administrator at [no address given] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

  More information about this error may be available in the server error log.

  Články