Nabízíme dárky vhodné pro každou příležitost - KARIKATURY NA ZAKÁZKU PODLE FOTKY

Každý den lidé shání dárky, ale málokterý je tak osobní, jako karikatura. Smyslem karikatury je satirické zobrazení určité osobnosti tak, že její typické rysy přeženeme a tím zdůrazníme, avšak podoba zůstane zachována. Co se na první pohled zdá skoro nemožné, dokazuje mnoho mistrů karikatury. Do kresby lze vložit hobby i profesi dotyčného a takový dárek nemůže zůstat bez odezvy zvláště, když je jako hobby uveden sex, nebo ženy, nebo pivko, rychlá auta, jídlo apod. Erotika, jelikož je věčným tématem, se může v karikatuře projevit i zdůrazněním příslušných proporcí postavy. Nebojte se, jde především o legraci a dárky tohoto typu v mnoha podobách a variacích mají vždy úspěch. V karikatuře se u dárce projeví znalost obdarovaného a tím její nesporná hodnota stoupá na žebříčku dárků na nejvyšší příčky.  Karikatura není portrét s přesnou podobou, ale poněkud směšný náhled na karikovaného, závislý na stylu i vidění autora. Počítejte s tím při jeho výběru. Vámi objednaná karikatura přijde poštou na dobírku do 10-ti pracovních dnů v pevné tubě.

Karikaturista také přijede kreslit karikatury hostům vaší společenské akce, jako je svatba, narozeniny, firemní večírek, prezentace firmy apod.  

Portrét je z jiné kapsy. U portrétu je okruh příjemců takového dárku trochu menší, protože jde o věc vážnější, ale neméně hodnotnou. Portrétem vnoučat například vhodně obdarujete jejich prarodiče, ale i svůj portrét jako dárek rodičům je určitě dobrý nápad, který udělá radost, jež bude trvat. Sami najdete zcela jistě i další možnosti. Máme zde skvělé portrétisty, kteří nezklamou a přínos v radosti, kterou vám zajistí je za víc, než přijatelnou cenu. Dodání je stejné jako u karikatur, na dobírku poštou.  

karikatura Arnolda
HLÁŠKY
Smích je tím pravým elixírem života.
Partnerské weby

Přidejte si nás na
FACEBOOKU Karikatury na Facebooku


Články